4human QM365s hovedkontor ligger i Asker. Vi er også representert med kontor i Stavanger og datterselskap Sustema AB i Stockholm.
Ta gjerne kontakt med en av våre medarbeidere om det er noe vi kan bistå med.

Vårt fellesnummer 40 60 25 60 kan også benyttes dersom du er usikker på hvem du bør snakke med.

Informasjon

Kontakt oss

4human QM365 sentralbord:

+47 40 60 25 60

asker

Besøk: Torvveien 5, 1383 Asker
Post: Postboks 55, 1371 Asker Telefon: +47 40 60 25 60
E-post: firmapost@simpli.no

Stavanger

iPark, Professor Olav Hanssens vei 7, 4021 Stavanger
Telefon: +47 40 60 25 60
E-post: firmapost@simpli.no

Stockholm

Engelbrektsgatan 29, 11432 Stockholm
Telefon: +47 40 60 25 60
E-post: firmapost@simpli.no

våre medarbeidere

Roar Hansen

Daglig leder

+47 977 36 790
rh@simpli.no

André M. Bautz

Leder teknisk team

+47 99 09 99 59
bautz@simpli.no

Erich Must Wessel

Leder kundeteam

+47 46 76 25 58
wessel@simpli.no

Jan-Egil Røed

Leder salgsteam

+47 410 27 925
jan-egil@simpli.no

Liv Kari Birkelund Kartnes

Selger/Digital markedsfører

+47 97 52 36 43
liv.kari@simpli.no

Joachim Amundsen

Selger

+47 46 68 46 89
joachim@simpli.no

Hanne Medhus Berget

Seniorrådgiver

47 976 82 979
hanne@simpli.no

Seniorrådgiver Karin Gjerde-Meyer

Karin Gjerde-Meyer

Seniorrådgiver

+47 922 48 808
karin.gjerde-meyer@simpli.no

Alexander Bautz

Senior utvikler/ Utviklingsansvarlig

Sentralbord:
+47 40 60 25 60

Solvor Hetlelid

Seniorkonsulent/
Kundestøtteansvarlig

Sentralbord:
+47 40 60 25 60

Sumita Sam

Utvikler


Sentralbord:
+47 40 60 25 60

Amber Lena Hallström

Rådgiver (i permisjon)

BOOK EN DEMO SELV!

Du kan også booke en tid for demo på egenhånd direkte i vår kalender , eller ringe oss på tlf. 40 60 25 60.

Følg oss:

SKAL VI TA KONTAKT MED DEG?

Fyll ut skjemaet under, så hører du fra oss!